Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"40. - 50. 20. stol., zlato žluté, hmotnost 47,61 btto, ryzost 750/000, číselník kovový, ručičky zlacené, stroj mechanický chronograf, 17 rubis, průměr 3,7 cm, kožený tah, funkční, atest."